Akıllı Saatler

Akıllı Saat Fiyatları, En Ucuz Akıllı Saatler

Her çeşit teknoloji ürününde olduğu gibi akıllı saatlerde de fiyatlar çok değişkenlik göstermekte. Akıllı saat fiyatları markaya, modele ve özelliklere göre 20 TL gibi düşük fiyatlardan başlayıp 4.000 TL gibi yüksek fiyatlara çıkabiliyor. Hatta günümüzde Guess, Michael Kors gibi pahalı giyim markalarının da akıllı saat üretmeye başlamasıyla çok uçuk fiyatlara akıllı saatler ile karşılaşmak mümkün.

Alt Segment Akıllı Saat Fiyatları

Şu anda piyasadaki en ucuz akıllı saat fiyatları genellikle 20 TL ile 120 TL arasında değişmekte. Aşağıda bu alt segmentteki akıllı saatlerden bazılarını sizin için listeledik.

Bu fiyat aralığındaki akıllı saatler ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli konu bu saatlerin kalitesi ve güvenilirliği. Alt segment akıllı saatlerin çoğu bilinmedik markalara sahip ve bu yüzden ürünlerin kalitesi ile ilgili bilgilere ulaşmak çok zor. Aynı zamanda ürünler ile ilgili sorun yaşadığınızda kaliteli bir servis hizmeti alma şansınız düşük.

Kalite konusunda belirsizliklere rağmen bu akıllı saatler özellikli akıllı saatler. Eğer bütçeniz bu fiyat aralığındaysa ve kalite konusunda şansınızı denemek istiyorsanız aşağıdaki alt segment akıllı saatlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

Bu segmentteki akıllı saatlerden birisine sahipseniz başkalarına yardımcı olmak için akıllı saatiniz ile ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında iletebilirsiniz.

Mastek Y1 Akıllı Saat

Mastek Y1 Akıllı Saat

Mastek Y1 akıllı saat fiyatı ülkemizde çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 50 TL.

Mastek DZ09 Kameralı Akıllı Saat

Mastek DZ09 Akıllı Saat

Bir kameraya sahip olan Mastek DZ09 akıllı saatin fiyatı ülkemizde yaklaşık 40 TL.

GT08 Kameralı Bluetooth Akıllı Saat

GT08 Akıllı Saat

GT08 kameralı akıllı saati çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 40 TL fiyata bulmak mümkün.

U8X Plus Akıllı Saat

U8X Plus Akıllı Saat

Alt segmentin popüler akıllı saatlerinden biri olan U8X Plus akıllı saat ülkemizde yaklaşık 40 TL fiyata satılmakta.

M26 Akıllı Saat

M26 Akıllı Saat

M26 akıllı saat ülkemizde çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 50 TL fiyata sahip.

Orta Segment Akıllı Saat Fiyatları

Bu kategorideki saatler fiyat performans açısından çok iyi olan akıllı saatler. Fiyat bakımından ne çok ucuz ne de çok pahalılar ve üst segment akıllı saatler ile yarışacak özelliklere sahipler. Aşağıda sizlere bu segmente giren akıllı saatlerden bazı örnekleri listeledik.

Eğer üst sınıf akıllı saatler bütçenizi aşıyorsa ama alt sınıf akıllı saatlerden daha kaliteli bir ürün satın almak istiyorsanız aşağıdaki akıllı saatler sizler için uygun olabilir. Bu segmentteki akıllı saatlerden birisine sahipseniz aşağıda bizlere akıllı saatinizden memnun olup olmadığınızı iletebilirsiniz.

Xiaomi Amazfit Bip

amazfit bip incelemesi özellikleri 2

Orta segmentin en uygun fiyatlı akıllı saatlerinden biri Xiaomi Amazfit Bip. Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat ülkemizde çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 330 TL fiyat ile satılmakta.

Xiaomi Amazfit Pace

Xiaomi Amazfit Pace Akıllı Saat

Xiaomi Amazfit Pace, aynı markanın Bip akıllı saatinden daha iyi ve özellikli bir akıllı saat ama yine de uygun fiyatı sayesinde bu saat için de orta segment bir akıllı saat diyebiliriz. Xiaomi Amazfit Pace akıllı saati ülkemizde yaklaşık 570 TL fiyata bulmak mümkün.

Samsung Gear S2

samsung gear s2 akıllı saat

Samsung markasının eski model akıllı saati olan Samsung Gear S2 hala piyasada satışta ve şu anda fiyat performans olarak gayet iyi bir akıllı saat. Samsung Gear S2 fiyatı ülkemizde yaklaşık 950 TL.

Polar M200

Polar M200 Akıllı Saat

Spor odaklı akıllı saat ve akıllı bileklikleriyle bilinen Polar markasının orta segment akıllı saatlerinden biri Polar M200. Polar M200 ülkemizde resmi web sitesinde 849,90 TL fiyata satılmakta.

Huawei Fit

Huawei Fit Akıllı Saat

Huawei markasının da orta segment bir akıllı saati mevcut. Birçok özelliğe sahip olan Huawei Fit ülkemizde yaklaşık 750 TL fiyatla satılmakta.

TomTom Runner

TomTom Runner Akıllı Saat

Birçok insanın GPS cihazlarıyla tanıdığı TomTom markasının GPS özelliğine sahip bir orta segment akıllı saati de var. TomTom Runner ismine sahip bu akıllı saatin fiyatı ülkemizdeki çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 1.000 TL.

Ticwatch E

Ticwatch E Akıllı Saat

Bazıları Ticwatch E akıllı saatleri orta segment için fazla pahalı ve aynı zamanda fazla iyi bulsa da uygun fiyatlı bir Android Wear akıllı saat olarak Ticwatch E öne çıkan ürünlerden birisi. Ticwatch E akıllı saatlerin fiyatı ülkemizde 1.400 TL civarında.

Üst Segment Akıllı Saat Fiyatları

Bu kategorideki akıllı saatler şu anda piyasada bulabileceğiniz en kaliteli akıllı saatler. Birçok konuda rakiplerinin önünde olan bu akıllı saatler fiyat olarak da piyasadaki en pahalı akıllı saatler. Eğer fiyat benim için önemli değil ben en iyi akıllı saati istiyorum diyen kullanıcılardansanız sizlere aşağıdaki akıllı saatleri önerebiliriz.

Apple Watch 3

apple watch 3 akıllı saat

Apple Watch 3 şu anda alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden birisi. Fiyatı ise 1.649 TL’den başlamakta.

LG Watch Sport

lg watch sport incelemesi

LG Watch Sport, Android Wear işletim sistemine sahip en iyi ve en özellikli akıllı saat olarak görülüyor. LG Watch Sport fiyatı ülkemizde çeşitli eticaret sitelerinde yaklaşık 2.000 TL.

Samsung Gear S3

samsung gear s3 akıllı saat

Samsung’un ürettiği en iyi akıllı saat olan Samsung Gear S3 akıllı saatin fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.500 TL.

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic Akıllı Saat

Fitbit’in en özellikli spor odaklı akıllı saati olarak nitelendirilen Fitbit Ionic ülkemizde yaklaşık 1.600 TL fiyata satılmakta.

Garmin Fenix 5

Garmin Fenix 5 Akıllı Saat

Garmin markasının şu ana kadar ürettiği en iyi akıllı saat olarak nitelendirilen Garmin Fenix 5 aynı zamanda alabileceğiniz en pahalı akıllı saatlerden. Garmin Fenix 5 fiyatı ülkemizde yaklaşık 3.000 TL.

Benzer Listeler ve Karşılaştırmalar

Bu tarz karşılaştırma yazılarını seviyorsanız aşağıda bazı benzer yazılarımızı görebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir