Akıllı Saatler

En İyi Android Akıllı Saatler

Google’ın yeni işletim sistemi Wear OS piyasaya sürüldükten sonra Android akıllı saat satışları hızla artmaya başladı. Birçok farklı marka, Android Wear OS işletim sistemini kullanarak kendi akıllı saatini çıkarmakta. Üstelik sadece teknoloji firmaları Android akıllı saatler üretmiyor. Fossil, Michael Kors gibi birçok giyim markası da kendi akıllı saatini çıkarmış durumda.

Piyasada çok sayıda farklı marka ve model Android akıllı saat olmasından dolayı Android akıllı saat isteyen bazı insanlar seçim yapmakta zorluk yaşamakta. Siz de bir Android akıllı saat almak istiyor ama seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu yazımız sizlere yardımcı olabilir. Unutmayınız ki Android akıllı saatler sadece Android telefonlar ile değil iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlar ile de çalışabiliyor.

En İyi Android Akıllı Saat – LG Watch Sport

LG Watch Sport Android Akıllı Saat

LG Watch Sport ile Wear OS işletim sisteminin desteklediği bütün özelliklere erişmek mümkün. Piyasada LG Watch Sport’tan daha fazla özelliği sahip bir Android saat bulmak şu anda neredeyse imkansız. Bu kadar özelliğe sahip olması nedeniyle ise bu akıllı saat rakiplerine kıyasla daha ağır ve büyük.

Spor İçin En İyi Android Akıllı Saat – Polar M600

Polar M600 Android Akıllı Saat

Spor ürünleriyle bilinen Polar markasının akıllı saati Polar M600 başta koşu olmak üzere birçok farklı spor türünde aktivite takibi yapmak için çok uygun bir akıllı saat. Ürünü bir adım öne taşıyan özellik ise Android Wear işletim sistemine sahip olması. Bu sayede spor takibi dışında birçok amaç için de kullanmak mümkün bu akıllı saati.

Uygun Fiyatlı En İyi Android Akıllı Saat – Ticwatch S&E

Ticwatch S&E Android Akıllı Saat

Ticwatch S&E akıllı saatler kaliteli ve özellikli Android akıllı saatler olmalarının yanı sıra rakiplerine kıyasla çok daha uygun fiyata satılmaktalar. Tasarım olarak da birçok kişi tarafından estetik ve rahat bulunan bir tasarıma sahipler.

Marka Severler İçin En İyi Android Akıllı Saat – Michael Kors Akıllı Saatler

Michael Kors Android Akıllı Saat

Bir akıllı saat isteyen fakat marka saatlerin görünümünden ve şıklığından da uzaklaşmak istemeyen insanlar için Michael Kors akıllı saatler çok uygun bir tercih olabilir. Michael Kors’un Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatleri bir akıllı saatten beklenebilecek birçok özelliğe sahip. Kadınlar ve erkekler için çeşitli modeller mevcut.

Açıkhava Aktiviteleri İçin En İyi Android Akıllı Saat – Casio Pro Trek Smart WSD-F20

Casio Pro Trek Android Akıllı Saat

Casio Pro Trek Smart WSD-F20 akıllı saat doğa yürüyüşü ve dağcılık gibi açıkhava sporları meraklıları için çok uygun bir akıllı saat. Saate indirilebilen haritalar ve düşük güç harcayan dahili GPS sayesinde bu saatle telefonunuz yanınızda olmadan rahatlıkla yönünüzü bulabilirsiniz. Saatin birçok özelliğe sahip olması maalesef saatin boyutunu da büyütmüş durumda. Fakat saatin kullanım amacı ve tarzı göz önünde bulundurulduğunda büyüklük çok sorun yaratmıyor.

Diğer İyi Android Akıllı Saatler

Yukarıda bahsettiğimiz en iyi Android akıllı saat kategorilerine giremeyen fakat yine de bahsetmek istediğimiz bazı başka Android akıllı saatler de var. Aşağıda listelediğimiz Android akıllı saatlerin hepsi kaliteli ve birçok özelliğe sahip akıllı saatler. Eğer yukarıdaki saatler ilginizi çekmediyse belki aşağıdakilerden biri sizin için iyi bir tercih olabilir.

Asus ZenWatch 3

Asus ZenWatch 3 Android Akıllı Saat

Kalp ritmi ölçme ve GPS özelliği bulunmamasına rağmen tasarım olarak birçok kişi tarafından çok beğenilen bir akıllı saat Asus ZenWatch 3. Eğer bu özellikler sizin için çok önemli değilse ve şık bir Android akıllı saat arıyorsanız Asus ZenWatch 3 sizin için çok iyi bir tercih olabilir.

Huawei Watch 2

Huawei Watch 2 Android Akıllı Saat

Dahili GPS, NFC, LTE desteği gibi birçok özellik Huawei Watch 2’de mevcut. Eğer Huawei markasını seviyor ve özellikli bir akıllı saat arıyorsanuz Huawei Watch 2 sizin için çok uygun bir Android akıllı saat olabilir. Bu akıllı saatin eleştirildiği noktalar saatin büyüklüğü ve büyüklüğüne göre küçük olan ekranı.

LG Watch Style

LG Watch Style Android Akıllı Saat

LG Watch Style piyasadaki en ince Android akıllı saatlerden biri. İnceliği ve şık tasarımıyla birçok insanın ilgilisini çeken bir akıllı saat. Bir Android akıllı saat almak isteyen ama çoğu akıllı saat gibi büyük bir akıllı saat almak istemeyen insanlar için uygun bir tercih olabilir LG Watch Style. Bu akıllı saatin en büyük eksileri ise kalp ritmi (nabız) ölçme ve GPS özellikleri olmaması.

Misfit Vapor

Misfit Vapor Android Akıllı Saat

Daha çok Misfit Ray ve Misfit Shine akıllı bileklikleriyle bilinen Misfit markasının çıkardığı ilk akıllı saat Misfit Vapor. Android Wear işletim sistemine sahip bu akıllı saat rakiplerine göre daha uygun fiyatlı. Kalp ritmi ölçme gibi spor yapanlar için önemli özelliklerin hepsine sahip. Misfit markasının takipçisi iseniz bu akıllı saat ilginizi çekebilir.

Fossil Q Venture

Fossil Q Venture Android Akıllı Saat

Şıklık ve tasarım sizin için ön plandaysa Fossil Q Venture akıllı saatler sizin için uygun bir tercih olabilir. Son yıllarda giyilebilir teknoloji sektörüne ağırlık veren Fossil birçok akıllı saat çıkarmış durumda. Fossil’den bekleneceği gibi akıllı saatlerinin çoğu şık tasarımlara sahip. Fossil Q Venture GPS, NFC ve kalp ritmi ölçme özelliklerine sahip olmasa da Fossil markasını seven insanların ilgisini çekecek özelliklere ve tasarıma sahip.

Skagen Falster

Skagen Falster Android Akıllı Saat

Normal saatleriyle bilinen Skagen markasının Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saati Skagen Falster şık tasarımıyla öne çıkan bir akıllı saat. Fiyat olarak çok pahalı olmayan bu akıllı saat şık bir Android akıllı saat arayanlar için iyi bir tercih olabilir. Saatin eksileri GPS ve kalp ritmi ölçme özelliğine sahip olmaması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir