Akıllı Saatler

En İyi Apple Watch Uygulamaları

Uygulama çeşitliliği akıllı telefonlarda olduğu kadar akıllı saatler ve akıllı bilekliklerde de önemli. Birçok kullanıcı uygulama çeşitliliği az olduğu için belli akıllı saat markalarını tercih etmeyebiliyor. Apple Watch kullanıcıları için ise uygulama çeşitliliği bir sorun değil. Apple Watch piyasada kendisine uyumlu en çok uygulama geliştirilen akıllı saatlerden birisi. Bu yazımızda en iyi Apple Watch uygulamaları konusunda sizler için bir liste hazırladık:



En İyi Apple Watch Uygulamaları:

Strava

Apple Watch Uygulamaları Strava

En iyi ve en popüler fitness uygulamalarından birisi olan Strava, Apple Watch için de mevcut. Özellikle koşu, bisiklet ve yüzme sporlarına yönelik olan Strava birçok spor severin antrenmanlarını kaydetmek için kullandığı bir platform. Apple Watch’a indireceğiniz Strava uygulaması sayesinde, akıllı telefonunuz yanınızda olmadan antrenmanlarınızı Strava ve Apple Watch üzerinden kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.

Carrot Weather – En İyi Apple Watch Uygulamaları

Apple Watch Carrot Weather

Carrot Weather, Apple Watch için geliştirilmiş en iyi hava durumu uygulamalarından birisi. Uygulama, hava durumu ile ilgili bilgileri dilediğiniz şekilde görmeniz için birçok arayüze sahip. Uygulama Siri ekran yüzü üzerinde kullanılabilecek bir kart opsiyonu da sunmakta.

AutoSleep

Apple Watch Uygulamaları AutoSleep

watchOS 7 ile birlikte Apple Watch akıllı saatlerin kendi uyku takibi özelliği var. Ama birçok kullanıcı uyku takibi için başka uygulamalar kullanmakta. Bu uygulamaların en iyilerinden birisi AutoSleep. Uygulama uyku saatlerini takip etmenin dışında uyku kalitesiyle ilgili de birçok yararlı veri vermekte. Uygulama ücretli ama ücretini ödedikten sonra diğer birçok uygulamada olan reklamlar veya uygulama içi satın almalardan kurtuluyorsunuz. AutoSleep uyku konusunda titiz olanlar için çok kullanışlı bir uygulama.

1Password – En İyi Apple Watch Uygulamaları

Apple Watch Uygulaması 1Password

Günümüzde hepimiz kullandığımız çeşit çeşit uygulama için birçok farklı şifre kullanıyoruz. Uygulamaların çokluğu akılda tutulması gereken şifrelerin de sayısını ciddi şekilde arttırmış durumda. Apple Watch akıllı saatler için olan 1 Password uygulaması bu şifreleri sizin için güvenli bir şekilde saklıyor; ve gerektiğinde şifrelerinize bileğinizden çok kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Uygulama aynı zamanda kredi kartı detayları ve çeşitli notlar için de kullanılabiliyor. 1Password aynı zamanda Mac’ler ile de uyumlu.

Tiny Armies – En İyi Apple Watch Uygulamaları

Apple Watch Oyunu Tiny Armies

Apple Watch için geliştirilmiş çok fazla oyun yok doğal olarak. Çoğu insan bir akıllı saat ekranında oyun oynamaktan fazla keyif almıyor. Buna rağmen yine de Apple akıllı saatinizde bir iki oyun olsun isterseniz Tiny Armies akıllı saatin küçük ekranı üzerinde keyifle oynanabilecek bir oyun. Meraklısı için oyunun iPhone versiyonu da var.

PB: Lost Phone Alert

PB: Lost Phone Alert

PB: Lost Phone Alert uygulaması bileğinizdeki Apple Watch, telefonunuz bluetooth mesafesinden uzaklaşınca sizi uyarıyor; böylece olası bir telefon kaybı yaşamanızın önüne geçiyor. Gereksiz ve yanlış uyarıların önüne geçmek için uygulamanın çeşitli ayarları mevcut. Örneğin, bluetooth mesafesinde uzaklaştıktan sonra kaç saniye sonra sizi uyarmasını istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz. Telefonunu sık sık kaybedenler için faydalı bir uygulama.

Spotify

Apple Watch Spotify

Spotify artık günümüzün olmazsa olmaz uygulamalarından birisi. Samsung akıllı saatlerde olduğu gibi Apple Watch akıllı saatlerde de Spotify uygulaması mevcut. Eğer bir Spotify Premium üyesiyseniz, akıllı telefonunuz olmadan Apple Watch’ınız üzerindeki Spotify uygulamasından direkt olarak müzik dinleyebilirsiniz. Telefonunuzun yanınızda olmadığı, spor yaparken ki gibi durumlarda çok kullanışlı olabilecek bir özellik.

PCalc

PCalc

Apple Watch için çok basit ama kullanışlı uygulamalardan birisi de PCalc. Uygulama Apple Watch için basit ve kullanışlı bir hesap makinesi. Eğer hesap makinesine ihtiyaç duyduğunuzda akıllı saatinizi kullanmak isterseniz sizin için kullanışlı bir uygulama olabilir.

Things

Apple Watch Things

Üretken olmayı sevenler ve bu konuda Apple Watch akıllı saatinden yararlanmak isteyenler için Things kullanışlı bir uygulama olabilir. Çeşitli yapılacaklarınızı bu uygulamaya kaydedip takip edebilirsiniz. Özellikle unutkan insanlar için akıllı saatten ulaşılabilecek böyle bir uygulama çok faydalı olabilir. Uygulamaya aynı zamanda akıllı telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan da ulaşmak mümkün.

Streaks

Streaks

Listemizdeki son uygulama hayat kalitesini arttırmak ve yararlı alışkanlıklar edinmek isteyen Apple Watch kullanıcılarına yönelik bir uygulama. Streaks uygulaması kullanıcısı ilk önce kendisine kilo vermek, daha sağlıklı beslenmek, daha çok kitap okumak, yeni bir şeyler öğrenmek gibi hedefler koyuyor. Sonrasında bu hedeflere ulaşmak için günlük yapması gerekenleri tanımlıyor. Uygulama kullanıcısına günlük hatırlatmalar yollayarak ve tamamlanan aktiviteleri takip ederek yeni alışkanlıklar kazandırıyor. Uygulama birçok çeşitli notifikasyona sahip.



Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir