Akıllı SaatlerÖne Çıkanlar

En İyi Samsung Galaxy Watch Uygulamaları

Akıllı saat alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir konu hangi akıllı saat için hangi uygulamaların mevcut olduğudur. Apple Watch uygulamaları, Samsung Galaxy Watch uygulamaları ve Android Wear uygulamaları çeşitlilik bakımından birbirleriyle büyük bir rekabet içindedir.

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Watch akıllı saatler için en iyi uygulamaları listeledik. Uygulamalar arasında herhangi bir sıralama yoktur.

En İyi Samsung Galaxy Watch Uygulamaları

Spotify

Samsung Galaxy Watch Spotify Uygulaması

Ülkemizde birçok kişi tarafından bilinen ve kullanılan Spotify uygulaması artık Samsung Galaxy Watch akıllı saatler için de mevcut. Üstelik Spotify sayesinde Samsung Galaxy Watch akıllı saatlere müzik indirilebiliyor ve telefondan bağımsız olarak Samsung Galaxy Watch akıllı saatler ile müzik dinlenebiliyor. Spotify uygulaması spor yaparken müzik dinlemek isteyen ama telefonunu yanına almak istemeyen kullanıcılar için ideal bir uygulama.

Uber

Samsung Galaxy Watch Uber Uygulaması

Ülkemizde hızla popülerleşen Uber uygulaması Samsung Galaxy Watch akıllı saatler için de mevcut. Samsung Galaxy Watch Uber uygulaması sayesinde telefonunuzu kullanmadan Uber taksi çağırıp, araç size ulaşana kadar haritadan takip edebilirsiniz. Dikkate alınması gereken bir nokta ise Samsung Galaxy Watch Uber uygulamasının sadece Samsung telefonu olanlar için tam özellikli çalışması.

Here WeGo

Samsung Galaxy Watch Here WeGo Uygulaması

Here WeGo uygulaması Samsung Galaxy Watch akıllı saatler için ideal bir harita uygulaması. Bu uygulama sayesinde belirli bir yol tarifi alıp bu tarifi akıllı saatinize indirebilir ve telefonunuzdan bağımsız olarak bu tarifi kullanabilirsiniz.

Facer

Samsung Galaxy Watch Facer Uygulaması

Samsung Galaxy Watch uygulamaları arasında belki de en çok kullanılanı Facer uygulaması. Facer uygulaması alternatif saat yüzleri isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir uygulama. 15.000’den fazla saat yüzünden beğendiğinizi seçebilir veya yaratıcılığınızı kullanıp kendi saat yüzünüzü kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Samsung Speedometer

Samsung Galaxy Watch Samsung Speedometer Uygulaması

Samsung’un kendi uygulaması olan Samsung Speedometer ile hızınızı canlı olarak görebilirsiniz. Bu uygulama Samsung Galaxy Watch akıllı saatinizin GPS’ini kullanarak hızınızı ölçmekte. Canlı olarak hızınızı görmenin yanında geçmişe dönük hızınızı ve mesafenizi gösteren grafikler de görebilirsiniz.

Find My Car

Samsung Galaxy Watch Find My Car Uygulaması

Find My Car özellikle kalabalık şehirlerde arabasını nereye park ettiğini unutan insanlar için çok uygun bir uygulama. Bu uygulama sayesinde Samsung Galaxy Watch akıllı saatinizi kullanarak arabanızı nereye park ettiğinizi görebilir ve arabanızı kolayca bulabilirsiniz.

Sleep as Android

Samsung Galaxy Watch Sleep as Android Uygulaması

Sleep as Android uykusuna değer veren insanlar için çok kullanışlı bir uygulama. Sleep as Android uygulaması kullanıcının uykusunu takip ederek derin uykuda mı yoksa hafif uykuda mı olduğunu algılayabiliyor. Bu sayede sabah alarmı için uykunun en hafif olduğu zamanı seçebiliyor ve kullanıcılar sabah uyandıklarında kendilerini daha zinde hissedebiliyorlar. Telefonlarda da benzer uygulamalar mevcut olmasına rağmen Samsung Galaxy Watch akıllı saatinize Sleep as Android uygulamasını yüklerseniz telefonunuzu bu amaç için uyurken yanınızda bulundurmanız gerekmez.

Glympse

Samsung Galaxy Watch Glympse Uygulaması

Samsung Galaxy Watch Glympse uygulaması sayesinde bulunduğunuz konumu canlı olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sosyal medya sayesinde hayatımızın birçok anını arkadaşlarımızla paylaştığımız bu günlerde konum paylaşmak için Glympse çok kullanışlı bir uygulama olmasına rağmen herkesin canlı olarak konum paylaşmaya sıcak bakmayacağını da tahmin edebiliyoruz.

Calculator

Samsung Galaxy Watch Calculator Uygulaması

Çok basit ve kullanışlı olan Calculator uygulaması sayesinde bileğinizden pratik bir şekilde hesaplama yapabilirsiniz. Bazı insanlar küçük bir ekranda hesap makinesi kullanmanın kolay olmayacağını düşünse de uygulamanın rahat klavyesi sayesinde şaşırtıcı derecede kolay hesap yapmak.

Fruit Ninja

Samsung Galaxy Watch Fruit Ninja Uygulaması

Birçok insanın aklına gelmese de Samsung Galaxy Watch akıllı saatiniz ile oyun da oynayabilirsiniz. Samsung Galaxy Watch akıllı saatler için favori oyunumuz Fruit Ninja. Akıllı telefonlar için de mevcut olan oyunu hatırlayan birçok insan olacaktır. Biraz zaman geçirmek için Samsung Galaxy Watch akıllı saatiniz ile oyun oynamak isterseniz Fruit Ninja iyi bir tercih olabilir.

BMW Connected

Samsung Galaxy Watch BMW Connected Uygulaması

Her kullanıcının yararlanabileceği bir uygulama olmasa da yaratıcılığından dolayı BMW Connected Samsung Galaxy Watch uygulamasını da bu listeye koymak istedik. Eğer uyumlu bir BMW aracınız var ise BMW Connected uygulaması sayesinde aracınızın kapılarını Samsung Galaxy Watch akıllı saatiniz ile kilitleyip açabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar benzin kaldığını görebilir, aracınızın nerede olduğunu bulabilir ve yolculuğunuzun ayrıntılarını görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir