Diğer Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

HelioS Akıllı Yüzük – D Vitamini İle Hayat Çok Daha Güzel

Her gün yeterli güneş ve gün ışığı alamıyoruz. Dünya genelinde bir milyardan fazla insan kapalı yaşam tarzından ve güneşten kaçınma davranışından dolayı D vitamini eksikliği yaşıyor. Zamanımızın çoğunu bilgisayarlarla, televizyonlarla ya da telefonlarla geçiriyoruz. Ve bu da bizim kapalı yaşam tarzına daha çok bağlanmamıza sebep oluyor. Bu kapalı yaşam tarzı, ciddi hastalıklara yol açabilecek her türlü sağlık sorunlarına neden oluyor ve bu eksiklik hızlı ve zorlu hayat tempomuzda bize en çok enerjiyi sağlayan uykuyu daha düzensiz hale getiriyor. Hollanda merkezli sağlık teklonojileri alanında çalışan E-senses şirketinin ürettiği HelioS akıllı yüzüğü ile tanışın. HelioS, günlük ihtiyacımız olan D vitamini miktarını takip eder. D vitamini ana kaynağı güneş ve şimdi yapmanız gereken dışarı çıkmak ve biraz güneş ışığı almak ama bunu yaparken HelioS ‘un bizlere sunduğu ayrıcalıkları inceleyelim.

HelioS Akıllı Yüzük Özellikler

Haydi Biraz Gün Işığı Alalım!

Kapınızın dışında birçok sağlık olanağı ve avantajı vardır. Bu avantajlardan biri hiçbir ücret vermeden güneş ışığı almak. Güneş ışığı, ruh halimizi ve bağışıklık sistemimizi geliştirir ve en önemlisi de D vitamininin ana kaynağıdır.

D vitamini, cildinizin güneşe maruz kalmasıyla elde edilir. HelioS dışarıda olduğunuzda çalışmaya başlar ve güneş yanıklarına neden olmadan olabildiğince fazla D vitamini almanızı sağlar. Güneş ışığında, HelioS telefonunuza bir bildirim yollar ve telefonunuz ile UV indeksini görebilirsiniz. Bundan sonra, giyim tipinizi seçebilir ve D vitamini alımına başlayabilirsiniz. Güneşten ne kadar D vitamini aldığınızı görebilir ve HelioS güneşin tehlikeli olduğu zaman sizi uyarır.

HelioS Uygulaması

D vitamini koçu, güneşten aldığınız D vitamini miktarını izler. HelioS D vitamini almaya başladığınızda ve güneşin tehlikeli hale gelmesi halinde sizi bilgilendirir. Turnover menü sayesinde günlük, haftalık, aylık ve yıllık almak üzere ne kadar D vitamini aldığınızı, güneş ışığı koçuyla ne kadar UV indeksinin oluştuğunu ve gün ışığı koçuyla, ne kadar gün ışığına ihtiyaç duyduğunuzu görebilir ve ihtiyacınız kadar gün ışığı alabilirsiniz.

Helios Akıllı Yüzük Uygulaması

HelioS Akıllı Yüzük Koçları

Bu akıllı yüzüğün üç farklı koçu mevcut. Hadi hızlıca bunlara bir göz atalım.

D Vitamini Koçu

HelioS Akıllı Yüzük D Vitamini Koçu

 • D vitamini tüketimini takip edin
 • D vitamini ile ilgili bildirimler
 • Hafta, ay ve yıl başına istatistik
 • Maksimum D vitamini için turnover menüsü

Güneş Işığı Koçu

HelioS Akıllı Yüzük Güneş Işığı Koçu

 • UV radyasyonu izleyin
 • Güneş koruması ile ilgili bildirimler
 • Hafta, ay ve yıl başına istatistik
 • UV indeksini ve güvenli zamanı görüntüler.

Gün Işığı Koçu

HelioS Akıllı Yüzük Gün Işığı Koçu

 • Günışığı tüketimini takip edin
 • Günışığı ile ilgili bildirimler
 • Hafta, ay ve yıl başına istatistik
 • Önerilen dış zaman

Ürünün şu anki satış fiyatı 149 Euro ile 119 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Sağlıklı bir yaşam için spor yapmayı ve gün ışığı almayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir