Akıllı Saatler

Quotes Watch – Özlü Sözler Söyleyen Akıllı Saat

İlginç akıllı saat modelleriyle bilinen What? markasının yeni ürünü özlü sözler söyleyen bir akıllı saat. Quotes Watch ismiyle çıkarılan bu akıllı saat kullanıcısına ilham vermek ve motivasyon sağlamak için gün içerisinde ekranına çeşitli özlü sözler yansıtıyor.

Quotes Watch Özlü Sözler Söyleyen Akıllı Saat Özellikleri

Quotes Watch “dot-matrix epaper” bir ekrana sahip. Ekitap okuyuculardakine benzer bir ekran bu. Quotes Watch akıllı saatin ekranında ister sadece özlü söz, ister sadece saat, isterseniz de hem saat hem de özlü söz görüntüleyebilirsiniz. Bunun için ekranı sağa veya sola kaydırmak yeterli.

quotes watch özlü sözler söyleyen akıllı saat

Bu akıllı saatin en büyük özelliği gün boyu ekranında çeşitli özlü sözler göstermesi. Dilediğiniz kategorilerde özlü sözlerin gösterilmesini sağlamak mümkün. Örneğin aşk ile ilgili özlü sözleri gizleyip çalışmak ile ilgili özlü sözlerin gösterilmesini seçebilirsiniz. Bu ayarlar telefona yüklenen bir uygulama sayesinde kolayca yapılabilir.

Özlü sözlerin ne sıklıkla değişeceği de yine kullanıcının kontrolünde. İsterseniz her on dakikada bir, isterseniz her iki saatte bir ekrandaki özlü sözün değişmesini sağlayabilirsiniz. Beğenmediğiniz bir özlü sözü ekranı kaydırarak geçebilirsiniz.

Hazır özlü sözler yerine kullanıcıların ekranda gösterilecek sözleri kendileri yazmaları da mümkün. 140 karakterin altında olan her metin ekrana yansıtılabilir. Bunun yanı sıra eğer izin verirseniz sevdikleriniz size saatinizin ekranında gösterilecek mesajlar yollayabilirler.

Akıllı saatin ekranında gösterilen metinlerin yazı tipini de değiştirmek mümkün. Farklı birçok yazı tipi mevcut. Ayrıca farklı yazı tipleriyle yetinmeyip metinlere görsel olarak çeşitli filtreler de ekleyebilirsiniz.

quotes watch özlü sözler söyleyen akıllı saat 2

Quotes Watch Özlü Sözler Söyleyen Akıllı Saat Tasarımı

Özlü sözler söyleyen bu akıllı saat şık ve minimalist bir dizayna sahip. Aynı zamanda ekrandaki özlü sözlerin öne çıkması için sade bir tasarım göze çarpıyor. Quotes Watch’ın tasarımcısı ISPO Gold ödülünün sahibi Ulrich Oberwelz. Gövdenin boyutu 36mm x 42mm x 9,50mm.

Quotes Watch karşımıza 5 farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Bunlar beyaz, siyah, turuncu-siyah, mor ve gri. Gövde için olan bu renk seçeneklerinin yanı sıra kayış için de birçok renk seçeneği mevcut.

quotes watch özlü sözler söyleyen akıllı saat 4

Quotes Watch Özlü Sözler Söyleyen Akıllı Saat Fiyatı

Ekim 2018’de piyasaya sürülmesi planlanan Quote Watch’ın beklenen satış fiyatı 129 Euro. Ön spariş vererek çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanmak mümkün. Şu anda yatırım toplayan firma ön spariş verecek müşteriler için birçok indirim ve kampanya yapmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir