Diğer Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

Runvi – Koşu Ayakkabıları için Akıllı Tabanlık

12 Haziran Salı günü piyasaya sürülen Runvi akıllı tabanlıklar ile pazar koşularınız daha verimli bir hale gelecek. Koşucular için bir koç görevi gören tabanlıklar, rahat ettiğiniz herhangi bir ayakkabı ile koşularınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir giyilebilir teknoloji ürünü olacak gibi duruyor.

Tabanlıklarda 30 ileri basınç sensörü ve 2 ivmeölçer mevcut. Bu sayede koşu tekniğinizin ve genel performansınızın en hassas analizini görebilirsiniz. Analiz sonucundaki veriler yapay zeka tarafından derlenerek kullanıcıya geri bildirim sunmak için hazır hale getirilmekte. Koşu esnasında eş zamanlı sesli bildirimler alınarak aşırı yorulma, yaralanma, hız kontrolsüzlükleri gibi verimsizlikler engellenebilmekte.

Runvi Akıllı Tabanlık Fiyat

Runvi ile Geleceğe Koşun

Tabanlıklar, bağlı oldukları uygulama ile kişisel bir fitness koçu gibi davranmakta. Kullanıcı, hedeflerini belirledikten sonra uygulama kendi eğitim planlarını oluşturmaya başlar. Ne kadar çok kullanılırsa o kadar akıllı hale gelen Runvi, kullanıcının hedeflerine ulaşmasını sağlayacak motivasyonel ve kişiselleştirilmiş bir ses koçluğu imkanı tanır.

Ürün oldukça hafif ve konforlu yapısı ile koşularınızda ve egzersizlerinizde büyük rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 100 gram ağırlığındadır ve USB ile kolayca şarj edilebilir. Tabanlıklardaki ivmeölçer hareket algılamadığı sürece cihaz uyku modundadır. Bu uyku modu sayesinde ürün her gün kullanılsa bile batarya ömrü 3 hafta olarak garanti edilmiştir.

Tabanlıkların altında bir Core yuvası bulunur. Runvi, egzersiz ve koşularınızı takip eder ve verilerinizi uygulamaya gönderilmek üzere Core’da depolar. Core, egzersizlerinizle ilgili analizleri kaydeder. Cihazın kolayca çıkarılabilir ve şarj edilebilir olması büyük kolaylık sağlar. Eğer yedek bir çift tabanlığa sahipseniz bir Core’da depolanmış verilerinizi diğer çift tabanlıkta da kullanarak veri akışını kolayca sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha dengeli ve gerçek analizleriniz yapılmış olur.

Runvi Akıllı Tabanlık Özellikleri

Daha verimli bir çalışma için güç ölçümüne de sahip olan Runvi, koşunuz sırasında herhangi bir arazide, herhangi bir mesafeyi daha etkili bir şekilde koşmanıza yardımcı olacak şekilde sürekli ölçüm verir.

Ayrıca, kişisel verilerinize dayalı Runvi uygulaması ile eş zamanlı olarak koçluk güncellemeleri alabilirsiniz. Tüm analizleriniz uygulamada mevcut olduğu için geçmişinize erişebilir ve zaman içindeki ilerlemenizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Bir Apple Watch’ınız varsa iPhone uygulamasının içeriğini akıllı saatinize aktarabilirsiniz. Şu anda Apple Watch için özel bir uygulama olmasa da ileride bunun da olacağı söyleniyor.

Runvi Akıllı Tabanlık Apple Watch

Tabanlıklara güvenmeyenler için olimpiyat koşucusu Jonas Plass Runvi tabanlıklarını denemiş ve memnun kalmıştır.

Runvi Fiyatı

Runvi, crowdfunding kampanyası doğrultusunda 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulmuştur. Fakat şimdiden bazı promosyonların geçerli olduğu ürünler tükenmiştir. Görünen o ki spor ile teknolojiyi birleştiren bu giyilebilir teknoloji ürünü oldukça başarılı bir girişim olacak.

2018 sonbaharında teslimi yapılacak olan bu akıllı tabanlıklar piyasadaki en güçlü giyilebilir fitness takibi ürünlerinden biri haline gelecek gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir