Akıllı BilekliklerAkıllı Saatler

Samsung Akıllı Saat ve Akıllı Bileklikler

Akıllı saat ve akıllı bileklik denince akla ilk gelen markalardan biri Samsung Gear. Apple ve Fitbit ile bu alanda büyük rekabet içinde olan Samsung bizlere çeşitli modeller sunuyor.

Eğer Samsung markasını seviyorsanız ve bu markanın giyilebilir teknoloji ürünlerine de sahip olmak istiyorsanız aşağıda hangi ürünün size daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

En İyi Samsung Akıllı Saat: Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch Akıllı Saat

Eğer Samsung’un çıkardığı en iyi akıllı saati istiyorum diyorsanız tercihiniz Samsung Galaxy Watch olmalı. Bu akıllı saat şu anda Samsung’un en çok özelliğe sahip akıllı saati. Firma ürünü ihtiyacınız olan her şey bileğinizde şeklinde tanımlıyor.

Akıllı saatin öne çıkan özellikleri stres, uyku ve aktivite takibi yapabilmesi, su geçirmez olması ve yüksek dayanıklılığa sahip olması, 4-5 günlük pil ömrüne sahip olması, mobil ödeme seçeneği sunması ve LTE desteği olan model ile telefondan bağımsız olarak çağrı yapabilmesi.

Ürün 42mm ve 46mm olmak üzere iki farkı boyutta satışa sunulmakta. Samsung Galaxy Watch fiyatı ülkemizde 42mm için 1.799 TL 46mm için ise 1.999TL.

Spor Amaçlı En İyi Samsung Akıllı Saat: Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active Akıllı Saat

Samsung akıllı saat istiyorum ama aynı zamanda spor amaçlı bir akıllı saat istiyorum diyorsanız tercihiniz Samsung Galaxy Watch Active olmalı. Samsung’un en son çıkardığı giyilebilir teknoloji ürünü olan bu akıllı saat spora uygun hafif yapısı ve su geçirmez olma özelliği ile spor için ideal bir ürün.

Ürün Samsung Gear Sport’un bir üst modeli olarak da görülebilir. En büyük fark akıllı saat üzerindeki dönen kadranın kaldırılmış olması. Bunun nedeninin saatin boyutunu ve ağırlığını azaltmak olduğu anlaşılıyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy Watch Active tansiyon ölçme özelliğine sahip nadir akıllı saatlerden.

Samsung Galaxy Watch Active fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.199 TL.

Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Saat: Samsung Gear S3

samsung gear s3 akıllı saat

Eğer bir Samsung akıllı saat istiyorsanız fakat bütçeniz kısıtlı ise, Samsung’un bir önceki modeli S3 sizin için doğru tercih olabilir.

Bir önceki model olmasına rağmen S3 de Galaxy Watch’un sahip olduğu birçok özelliğe sahip. Samsung’un bu akıllı saati, Frontier ve Classic olmak üzere iki farklı versiyon ile karşımıza çıkıyor.

Samsung Gear S3 Frontier tasarım olarak biraz daha spor bir görünüme sahipken, Samsung Gear S3 Classic adından da anlaşılabileceği gibi daha klasik bir tasarıma sahip. Özellik bakımından iki model de hemen hemen aynı. Frontier modelinde LTE desteği olsa da maalesef bu özellik ülkemizde daha mevcut olmadığından iki model de aynı özelliklere sahip diyebiliriz.

Samsung Gear S3 fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.299 TL.

En İyi Samsung Akıllı Bileklik: Samsung Gear Fit2 Pro

samsung gear fit2 pro akıllı bileklik

Samsung’un bir giyilebilir teknoloji ürününe sahip olmak istiyor ama akıllı saatleri kendinize uygun bulmuyorsanız, Samsung akıllı bileklikleri düşünebilirsiniz. Eğer Samsung’un en iyi akıllı bilekliğine sahip olmak istiyorsanız, Gear Fit2 Pro sizin için uygun olabilir.

Birçok akıllı bilekliğe göre daha büyük bir ekrana sahip olan Gear Fit2 Pro bu ekran sayesinde kullanılabilirliği arttırıyor. Bunun yanında su geçirmez olması ve yüzerken performansınızı ölçebilmesi bu saati spor severler için çok cazip kılıyor.

Bir akıllı bileklik olmasına rağmen Gear Fit2 Pro Samsung akıllı saatlerdeki birçok uygulamayı çalıştırabiliyor. Bu sayede özellik olarak akıllı saatlerden pek geri kalmayan bir akıllı bileklik Gear Fit2 Pro.

Samsung Gear Fit2 Pro fiyatı ülkemizde yaklaşık 700 TL.

Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Bileklik: Samsung Gear Fit2

samsung gear fit2 akıllı bileklik

Samsung’un bir akıllı bilekliğine sahip olmak istiyorsanız ama kısıtlı bir bütçeniz var ise Gear Fit2 sizin için uygun bir tercih olabilir.

Su geçirmezlik özelliği olmaması yüzücüler için hayal kırıklığı yaratsa da bir akıllı bileklikte arayacağınız çoğu özellik Gear Fit2’de mevcut. Tasarım olarak küçük farklılıklar olsa da Gear Fit2 Pro ile büyük benzerlikler söz konusu.

Samsung Gear Fit2 fiyatı ülkemizde yaklaşık 400 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir