Diğer Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

Tap Strap – Klavyeniz Her Zaman Sizinle Olsun

Artık bilgisayarınızda yazı yazarken, telefonda bir mesaja cevap verirken veya VR cihazınızla oyun oynarken bir klavyeye ihtiyaç duymayacaksınız. Beş parmağınıza giyerek kullanabileceğiniz Tap Strap ile istediğiniz her anda her cihazınızda yazı yazabileceksiniz. Parmaklarınızı klavyeye dönüştürecek bu inovasyon, teknolojiye yeni bir boyut kazandırıyor.

Tap Strap Özellikleri

Bluetooth ile çalışan Tap Strap sağ veya sol elle kullanılabiliyor. Hatta daha hızlı işlemler için iki ele birden giyerek de kullanmak mümkün. Ürün, önceki yükseltilmiş teknoloji buluşlarındaki gibi yalnızca gün ışığı olduğunda kullanılan LED ekranlı bir klavye sunmuyor. Bunun yerine el hareketlerinizi algılayarak cihazınıza yazım komutlarını yolluyor. Ayrıca ürün yalnızca tek cihaza değil birçok farklı cihaza bağlanabiliyor.

Tap Strap Tap With Us

Beş parmağın oluşturabileceği otuz bir kombinasyonu algılayan sistem, bir klavyenin gösterdiği performansın en az %99’unu gösterebiliyor. Beş parmağınız a, e, i, o ve u harflerini temsil ediyor ve geriye kalan harfler de parmakların ikili ve üçlü kombinasyonlarıyla oluşturuluyor. Bu sayede ekranı kontrol etmeden, düz veya engebeli her yüzeyde rahatça yazı yazıp tanımlı cihaza istediğiniz komutları verebiliyorsunuz. Sistemin en güzel yanı ise çok hafif olması ve hem klavye hem de mouse olarak kullanılabilmesi. Bir toplantıda dikkatiniz dağılmadan oldukça hızlı bir şekilde not almanızı sağlayabilen, elleriniz doluyken acil bir mesaj atabileceğiniz ya da canınız sıkıldığında birkaç parmak hareketiyle harika müzikler üretebileceğiniz ürün, yumuşak ve esnek yapısı sayesinde günlük hayatta rahatça kullanılabilen bir inovasyon.

Tap Strap Özellikleri

Tap Strap, gözlük kutusu büyüklüğünde bir kutu ile gelmekte ve yanında 370 mAh kapasitesinde powerbank de bulunmaktadır. Ürünün tamamen şarj olması yalnızca 2 saatinizi alırken, 8 saatlik kullanım süresi ve 64 saatlik bekleme süresiyle oldukça iyi bir performans sunmakta.

Tap Strap Kullanım Alanları

Öncelikli olarak VR sistemiyle oyun oynamanın ve komutlar vermenin zorluğunu aşmak üzere ortaya atılan Tap Strap fikri zamanla şekillenerek şu anki halini almış. Akıllı televizyonlar, Gear VR sistemleri, Windows, MAC OS X, Android ve iOS ile uyumlu olan ürün ile birçok cihazı aynı anda kontrol etme rahatlığına da sahip olabilirsiniz. Ayrıca Tap Systems kurucusu Ran Poliakine Tap Strap’in sanal ortamda müzik üretmede de kullanılabileceğini ekledi. Görme engelli bireylerin gelişen teknoloji karşısında yaşadıkları zorlukları da büyük manada çözeceklerini belirten Tap With Us, teknolojiyi herkesin eşit derecede kullanabilmesini sağlamayı hedeflediklerini de belirtti.

Tap Strap

Tap Strap’in alfabesini öğrenmek için, şirket 90 dakika sürecek TapGenious ve TapAloud uygulamalarını da üretmiş. TapGenious ile hızlı pratikler yaparak öğrenebilir ya da TapAloud ile sesli komutlar alarak kendinizi kısa sürede ürünü kullanmaya alıştırabilirsiniz. Ayrıca ürün ile beraber gelen diğer beş uygulamayla oyunlar oynayabilir ve klavyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Tap Strap Fiyatı

Büyük ve küçük eller için 2 farklı boyutta satışa sürülen ürünün güncel fiyatı $179. Ürün tapwithus.com sitesinden dünyanın her noktasına ulaştırılıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir