Akıllı Bileklikler

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri Açıklandı

Xiaomi Mi Band 5 resmi olarak tanıtıldı. 18 Haziran 2020 tarihinde ilk olarak Çin’de piyasaya sürülecek olan akıllı bilekliğin dünyanın geri kalanında ise 2020 yılının Temmuz ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Band serisi uygun fiyatı, kullanışlığı ve minimalist tasarımıyla ülkemizde de şimdiye kadar en popüler akıllı bilekliklerden biri olmayı başarmıştı. Serinin yeni modelinde de bu durum sürecek gibi duruyor.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

Yeni Xiaomi Mi Band 5 tasarım olarak serinin önceki modellerini andırıyor. Firma hali hazırda beğenilen tasarımı ile çok fazla oynamamış. Akıllı bilekliğin üzerinde 126 x 294 çözünürlüğünde, 1.1 inch boyutunda AMOLED bir ekran bulunuyor. Yeni modeldeki ekran önceki modele kıyasla yaklaşık %20 daha büyük.

Renk olarak 8 farklı renkteki silikon kayıştan birini seçmek mümkün. Ürün için birçok yan sanayi kayış seçeneği de çok yüksek ihtimalle piyasada bulunacaktır. Ürünün ekranı için ise 100’den fazla tema seçeneği mevcut.

Xiaomi-Mi-Band-5-Özellikleri

Yeni model kablo bağlantısı olmadan manyetik şekilde şarj edilebiliyor. Uyku takibi ve analizi, nabız ölçme gibi özellikler üründe mevcut.

Spor takibi konusunda da Xiaomi Mi Band 5 başarılı duruyor. Akıllı bileklik yoga, kürek gibi egzersizlerin de içinde bulunduğu birçok farklı sporun takibini yapabilecek. Ürün aynı zamanda 50 metreye kadar su geçirmezliğe sahip. Yüzerken akıllı bilekliğinizi çıkarmanıza gerek yok.

Akıllı bileklik yeni modelinde de uzun bir pil ömrüne sahip olacak gibi duruyor. NFC modelin yaklaşı 14 gün, standart modelin ise yaklaşık 20 günlük bir pil ömrüne sahip olacağı belirtilmekte.

Akıllı Bileklikleri Karşılaştır

MediaMarkt:

Teknosa:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir