Akıllı BilekliklerAkıllı Saatler

Garmin Akıllı Saat ve Akıllı Bileklikler

Garmin markasını birçok insan navigasyon cihazlarından biliyor. Günümüzde ise navigasyon cihazlarının yerini akıllı telefonlarımız almış durumda. Bu yüzden Garmin markası da artık navigasyon cihazlarından çok giyilebilir teknoloji ürünleri üretiyor. Piyasada birbirinden farklı birçok Garmin akıllı saat ve bileklik görmek mümkün.

Bu kadar çok model olması seçenekleri arttırsa da birçok insan için karar verme aşamasında karışıklığa yol açabiliyor. Bir Garmin akıllı saat veya akıllı bileklik almak istiyor ama hangi modeli alacağınıza karar veremiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz.

Garmin Akıllı Saat ve Akıllı Bileklik Serileri

Ürünleri anlatmaya geçmeden önce genel olarak Garmin akıllı saat ve bilekliklerin nasıl gruplandırıldığına bakmakta yarar var.

Garmin Fenix – Fenix serisi Garmin’in en üst serisi. Fenix akıllı saatler her şeyin en iyisini isteyenler için tasarlanmış durumda. Birçok özellik ve şık tasarımlar Garmin Fenix akıllı saatlerde mevcut.

Garmin Forerunner – Forerunner serisi yüksek kaliteli ve spor odaklı bir Garmin akıllı saat arayanlar için tasarlanmış durumda. Koşuya özel veya birden fazla spora uygun farklı modeller bu serinin parçası.

Garmin Vivoactive – Forerunner serisi gibi Vivoactive serisi de spor odaklı bir Garmin akıllı saat arayanlar için tasarlanmış durumda. Aradaki fark Vivoactive akıllı saatlerin genel olarak Forerunner akıllı saatlere göre özellik ve kalite bakımından bir seviye aşağıda olması.

Garmin Vivosport – Vivosport serisi GPS özelliği olan bir Garmin akıllı bileklik almak isteyenler için tasarlanmış durumda. Akıllı saat yerine akıllı bileklik tercih edenler için uygun bir ürün serisi.

Garmin Vivosmart – Vivosmart serisi genel anlamda aktivite takibi yapan bir Garmin akıllı bileklik isteyenler için uygun bir ürün serisi. Vivosport serisi kadar spor odaklı olmasa da Vivosmart serisi de Garmin’in başarılı ürünlerine sahip.

Garmin Vivofit Jr – Vivofit Jr serisi adından da anlaşılabileceği üzere yetişkinler için değil çocuklar için tasarlanmış bir Garmin akıllı bileklik serisi.

En İyi Garmin Fenix Akıllı Saat – Garmin Fenix 5

Garmin Fenix 5 Akıllı Saat

Garmin Fenix 5 şu anda piyasadaki en iddialı akıllı saatlerden biri. Farklı renk ve boy seçenekleri olan Fenix 5 bu sayede farklı zevklere hitap edebiliyor. Koşudan kayağa, yüzmeden golfe, Fenix 5 hemen hemen her spora uygun aktivite takibi yapabilen bir akıllı saat.

Su geçirmezlik, GPS, kalp ritmi ölçme gibi bir akıllı saatten beklenebilecek birçok özellik Fenix 5’te mevcut. Biraz pahalı olan bu Garmin akıllı saatin ülkemizdeki fiyatı yaklaşık 3.000 TL

En İyi Garmin Forerunner Akıllı Saat – Garmin Forerunner 935

Garmin Forerunner 935 Akıllı Saat

Garmin Forerunner serisinin amiral gemisi Forerunner 935 bir sporcunun bir akıllı saatten bekleyebileceği hemen hemen her özelliğe sahip. Kalp ritmi ölçme, GPS, termometre, yükseklik ölçme gibi bütün özellikler bu Garmin akıllı saatte mevcut. Forerunner 935 aynı zamanda piyasadaki birçok akıllı saate göre iyi bir pil ömrüne sahip.

Forerunner 935, güç veya göğüsten kalp ritmi ölçme bandı gibi birçok ANT+ sensör ile de uyumlu. Bu sayede çok daha detaylı bir performans takibi bu akıllı saat ile mümkün. Ülkemizde Garmin Forerunner 935 fiyatı yaklaşık 2.900 TL.

En İyi Garmin Vivoactive Akıllı Saat – Garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3 Akıllı Saat

Garmin Vivoactive serisinin en yeni ve en iyi akıllı saati Garmin Vivoactive 3. Bir önceki kare modele göre yuvarlak bir tasarıma sahip olan Vivoactive 3 süphesiz ki birçok insan için daha estetik bir görünüme sahip.

Forerunner serisi ürünleri kadar gelişmiş olmasa da Vivoactive 3 de spor ve aktivite takibi için donanımlı bir akıllı saat. Aynı zamanda Vivoactive 3 Garmin Pay özelliğine sahip olan ilk Garmin akıllı saat. Garmin Vivoactive 3 fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.900 TL.

En İyi Garmin Vivosport Akıllı Bileklik – Garmin Vivosport

Garmin Vivosport Akıllı Bileklik

Garmin Vivosport kendiliğinden GPS özelliğine sahip, kalp ritmi de ölçebilen bir akıllı bileklik. Birçok akıllı bileklikten farklı olarak renkli bir ekrana sahip olması bazı kullanıcılar için bu akıllı bilekliği daha cazip kılıyor.

Vivosport genel aktivite ve spor takibi yapan basit ama kaliteli bir akıllı bileklik isteyenler için çok uygun bir tercih. Ülkemizde Garmin Vivosport fiyatı yaklaşık 1.150 TL.

En İyi Garmin Vivosmart Akıllı Bileklik – Garmin Vivosmart 3

Garmin Vivosmart 3 Akıllı Bileklik

Garmin Vivosmart serisinin son ürünü Garmin Vivosmart 3. Vivosmart 3 kalp ritmi ölçme özelliğine sahip olmasına rağmen kendiliğinden GPS özelliğine sahip değil. Aynı zamanda bu akıllı bilekliğin renkli bir ekranı da yok. Buna karşın uygun fiyata basit ve kaliteli bir akıllı bileklik almak isteyenler için Vivosmart 3 iyi bir tercih.

Ülkemizde Garmin Vivosmart 3 fiyatı yaklaşık 600 TL.

Çocuklar İçin Garmin Akıllı Bileklik – Garmin Vivofit Jr 2

Garmin Vivofit Jr 2 Akıllı Bileklik

Çocuklar için tasarlanmış olan Vivofit Jr 2 renkli bir ekrana sahip ve aktivite ve uyku kalitesi takibi yapabiliyor. Disney ve Star Wars gibi temalı modelleri mevcut olan bu akıllı bileklik çocuklar için sevilen ve tercih edilen bir giyilebilir teknoloji ürünü.

Aynı zamanda ebeveynlerin kontrol edebileceği aktif kalmak için hatırlatma ve ödüllendirme özellikleri mevcut. Ülkemizde Garmin Vivofit Jr 2 fiyatı yaklaşık 500 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir